Çok Utanıyorum

Sevgili ablacığım, ben 23 yaşında, çalışan bir genç kızım. Benimle ilgilenen bir uzak akrabam vardı. O gençle bir süre arkadaşlık ettik. Ama beni hiç nedensiz terk etti. Ben de ona inat olsun diye aynı yerde çalıştığım, uzun süredir peşimde dolaşan bir gençle yakınlık kurdum.
Ancak bu genç bir akşam beni bir bahaneyle arkadaşının evine götürdü ve orada bana zorla sahip oldu. Şok yaşadım, büyük acılar çektim. Üstelik o genç, bu olaydan sonra benden giderek uzaklaştı, eskisi gibi arayıp sormaz oldu.

loading...

Ondan bu uzaklığının nedenini söylemesini istedim. Bana nişanlı olduğunu ve kısa süre sonra evleneceğini söyledi. Dünya başıma yıkıldı.
Bu arada eski sevdiğim hatasını anlamış, benimle yeniden birleşmek için peşimde dolaşıyor. Şimdi ben ne yapacağım. O tabii bekaretimi kaybettiğimi bilmiyor. Bu durumu ona nasıl açıklayacağım? Ne olur bana bir akıl ver.

Sevgili kızım, sırf eski sevdiğini kıskandırmak uğruna çıktığın bir gençle neden arkadaş evine gidiyorsun? Orada neler olabileceğini tahmin etmiyor muydun?
Bu genç adam da nasıl biriymiş ki pek yakında evlenmeye hazırlandığı halde senin peşine düşmüş, seni elde edince de sırtını dönüvermiş.
Bu nasıl bir ahlak anlayışıdır, aklım almıyor.
Ama dediğim gibi sen de hatalısın.
Artık üzülmeyi bırak, hâlâ o eski sevgiliye dönmek istiyorsan bu durumu açıklarsın, adını vermeden ondan sonra biriyle çıktığını, onun da sana zorla sahip olduğunu anlatırsın.
Sevdiğin genç de seni hiç nedensiz terk ettiği için biraz daha anlayışlı davranır umarım.

loading...
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Örgü Yemek el işleri ve Kadın Sitesi