Temel Makinist Olursa

Temel tren makinistidir. Birgün son hızla treninin sürmektedir. Bir de ne görsün. Rayların arasında bir küçük çocuk yatmaktadır. Olanca gücüyle sireni çekmiş ve düüüüütttt düüüüüütttt tren düdüğünü öttürmesine rağmen, çocuk raylar arasında yatmaktadır. Tek çare, Tren Takip Merkezini aramış ve haberleşme cihazıyla Tren Takip Merkezi Müdürüyle konuşmaya başlamış:”Karşımda bir çocuk var, raylar arasında yatıyor

loading...

Ne yapayım? Çocuğa vurursam bir kişi ölecek, treni tarlaya sürersem, onlarca kişi ölecek.” Tren Takip Merkezi Müdürü hızlıca cevap verir:”Hiç düşünme çocuğa vur”.

Tren Takip Merkezi Müdürü bir kaç saniye sonra Makinist Temel’i arar: “Ne oldu?” Temel kesik kesik, çok bitkin şekilde ce! vap verir: Ben ağır yaralandım. Sanırım onlarca ölü var.”

Tren Takip Merkezi Müdürü sorar:”Ne yaptın, treni tarlaya mı sürdün yoksa”. Makinist Temel güçlükle cevap verir: “Evet, tarlaya sürdüm.”

Tren Takip Merkezi Müdürü: “Ne yaptın sen, neden çocuğa vurmadın da tarlaya sürdün diye sorar.” Makinist Temel Cevap verir:”Ama çocuk tarlaya kaçtı.”

loading...
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Örgü Yemek el işleri ve Kadın Sitesi